آموزش

آموزش امروزه به عنوان یکی از عناصر پیشران در هر فعالیت اجتماعی شناخته می‌شود. امر آموزش به صورت نهادینه در رفتارهای اجتماعی انسان از کودکی شکل گرفته و بی‌نیازی از آن تقریبا غیرممکن است. هر فرد و یا سازمان برای ورود به عرصه کسب و کار نیاز به آموزش‌هایی دارد که بخشی، شناخت او را از فضای مورد نظر فراهم می‌کند و بخشی از آنها موجب افزایش مهارت در آن حوزه می‌شود.

صنایع خلاق امروزه بخش مهمی از اقتصاد جهانی را به خود اختصاص داده‌اند که علاوه بر دستاوردهای اقتصادی نقش کلیدی در تحولات فرهنگی جوامع دارند. آموزش یکی از ارکان اساسی در صنایع خلاق به حساب می‌آید که در ابعاد مختلفی نقش خود را ایفا می‌کند. آموزش در اصلی‌ترین رکن خود نیروهای خلاق تولیدکننده را تربیت می‌کند. هر فرایند تولیدی به نیروهای ماهر و با تجربه جهت دستیابی به محصول یا خدمات مدنظر نیاز دارد که تربیت این نیروها توسط بخش آموزش منابع انسانی صورت می‌پذیرد. ممکن است نیروهای ماهر سازمان در نظامی خارج از سازمان (مانند دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی خارج سازمان) آموزش دیده باشند اما بدون تردید برای آشنایی نیروها با فضای کسب و کار سازمان و تحولات فضای بیرونی، نیاز به آموزش‌های تکمیلی و دوره‌ای دارند. در دنیای امروز با تغییرات پرشتاب، آموزش به منابع انسانی این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های جدیدی را بدست آورند و حتی مهارت‌های موجود را بهبود بخشند تا عملکرد بهتری داشته باشند.

خدمات پرسیس آرت

برای شروع، تداوم و توسعه‌ هر فعالیت فرهنگی-اقتصادی، آموزش یک امر مهم، بنیادی و اساسی به شمار می‌آید. گاهی کارفرمایان آموزش مداوم نیروهای انسانی تحت همکاری خود را نوعی صرف هزینه و زمان تلقی می‌کنند اما باید به این نکته تأکید کرد که هزینه سازمان‌های فرهنگی خصوصی و دولتی در زمینه‌ آموزش نیروهای شاغل در سازمان یا نیروهای همکار خارج از سازمان نوعی سرمایه‌گذاری است زیرا این امر موجب بالابردن دانش، توانایی، روحیه، اعتماد به نفس و بهبود عملکرد کارکنان و رضایت شغلی آنها می‌شود و در نتیجه همه این عوامل موجب افزایش بهره‌وری و رقابت‌پذیری سازمان می‌گردد. در مجموع می‌توان مزایای امر آموزش در همه سازمان‌های خصوصی و دولتی در زمینه‌ صنایع خلاق را به شرح ذیل مطرح نمود:

 

 • ایجاد مهارت‌های مورد نیاز جدید و بهبود مهارت‌های موجود
 • رفع نقاط ضعف کارکنان
 • بالابردن روحیه و اعتماد به نفس کارکنان
 • پایبندی نیروهای انسانی به استانداردهای کیفیت
 • ایجاد زمینه‌های بروز و افزایش خلاقیت و نوآوری
 • افزایش اعتبار و رقابت‌پذیری سازمان (برند)
 • افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها
[product_category category="148" columns="4" limit="6" hide_empty="0" parent="" orderby="date"]

شرکت پرسیس جهان نگاره با در اختیار داشتن طیف گسترده‌ای از اساتید دانشگاه و متخصصین با تجربه در زمینه‌ آموزش هنر، صنایع‌دستی، گردشگری و مدیریت کسب و کار آمادگی آن را دارد که دوره‌های تخصصی مورد نیاز مراکز و سازمان‌های دولتی و خصوصی را به صورت طراحی و اجرای پکیج آموزشی با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های آموزش به صورت حضوری و مجازی برگزار نماید.

 گروه آموزش و توسعه‌ پرسیس این افتخار را دارد که دوره‌های آموزشی، ورکشاپ­های هنری و رویدادهای هنری را به صورت کاملاً موفق برای سازمان‌های دولتی و خصوصی در سطح ایران به شرح زیر برگزار نماید:

آموزش صنایع دستی

پکیج‌های پیشنهادی گروه آموزش و توسعه‌ پرسیس

 • آموزش کسب و کارهای کوچک خانگی در زمینه صنایع دستی
 • آموزش برندسازی کسب و کارهای هنری
 • آموزش بسته‌بندی محصولات صنایع دستی
 • آموزش بازاریابی و تجارت الکترونیک
 • آموزش استانداردسازی تولید و خدمات صنایع دستی