آثار فاخر پرسیس آرت

آثار فاخر پرسیس آرت


 معرفی آثار فاخر

هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که برای اثرگذاری بر احساسات و هوش انسانی یا به منظور انتقال یک مفهوم، خلق می شود. در هر اثر هنری، صورتی وجود دارد و سیرتی. صورت اثر هنری همیشه حامل پیامی است که این محتوا یا پیام، سیرت اثر هنری را تشکیل می‌دهد. صورت اثر هنری، محصول مهارت توأم با خلاقیت هنرمند است و سیرت اثر از جنس معرفت و آگاهی است.

ایمانویل کانت معتقد بود که زیبایی هنر تا قدر ممکن باید به زیبایی طبیعی نزدیک باشد. کانت بیشتر آثار هنری زمان خود را (قرن هجدهم میلادی) زیبا نمی­دانست، چرا که آن­ها درگیر یک مفهوم (کانسپت) بودند و به جای ایجاد لذت ناب هنری، انسان را درگیر لذت­های دیگر می­کرد. به اعتقاد کانت تنها راه خلق زیبایی ناب، رهایی هنر از قید بیان مفهوم است.

برخلاف نظریه قبل، عده­ای معتقد به هنر مفهومی (کانسپچوال آرت) هستند. کلمنت گرینبرگ، منتقد بزرگ هنری قرن بیستم درباره هنر می­گوید: هنر می­بایست در درون خود به واکاوی بپردازد، یعنی باید به طرح سوال و ایجاد تغییر در جامعه منجر شود.

در جامعه امروزی یک شخصیت خام برای آغاز به یادگیری هر رشته هنری، ابتدا از طبیعت و تقلید از آن پرداخته و پس از توانمندی در اجرای کار، تصمیم به نمایاندن حقیقت طبیعت یا اجرای مفهومی اثر می­کند.

در حیطه هنرهای سنتی و صنایع دستی، هنرمند باید با  در نظر گرفتن فرهنگ و پیشینه تخصص مورد نظر، اقدام به طراحی آغازین کار کند. هنرمند صنایع دستی در خلق اثر، بایستی مهارت عالی در کار با مواد مخصوص رشته خود را داشته و سپس با توجه به نوع جهان­بینی و سطح آگاهی یا سواد خود اقدام به طراحی خلاقانه برای فُرم­دهی به مواد و مصالح اولیه خود بنماید.

در دنیای امروزی، کیفیت آموزش هنرمند و میزان تجربه­اش در اجرا و سپس میزان تحصیلاتش در طراحی، پایه­های خلق اثر هنری فاخر را تشکیل می­دهند.

 در دنیای معاصر دانشگاه­های هنر مرکز مهم آموزش و پرورش هنرمندان بوده و سازمان­های جهانی یا کشوری مربوطه، مراکزی هستند برای عیارسنجی هنر هنرمندان. در حال حاضر هنری فاخرتر و ارزشمندتر است که جامعه مخاطب بزرگ­تری را به خود معطوف داشته، همچنین بتواند تأییدیه­های بیشتری از مراکز معتبرتر جهانی یا کشوری به خود اختصاص دهد. بدیهی است مالکیت اثر هنری که مزیت­های بالا را داشته باشد،علاوه بر اغنای حس زیبایی پسندی مالکش، ارزش افزوده­ای بزرگ نیز به همراه خواهد داشت.

متخصصان شرکت پرسیس آرت که همه از هنرمندان با تجربه و استادان دانشگاه­های معتبر ایران هستند، شما را در انتخاب و مالکیت آثار فاخر هنری پشتیبانی خواهند کرد.

خدمات پرسیس آرت به شما

  • مشاوره در امور بازرگانی بین‌المللی شامل صادرات و واردات به تمام نقاط دنیا
  • عرضه و مشاوره جهت خرید بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات صنایع دستی فاخر ایران
  • همکاری در فرایند تولید محصولات فاخر سفارشی از طراحی تا اجرا
  • مشاوره و همکاری در برگزاری و خرید از حراج­های ملی و بین­المللی آثار هنری فاخر
  • انجام خدمات پس از فروش شامل تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای محصولات
  • مشاوره در قیمت‌گذاری و اصالت­سنجی اشیاء فاخر شما همراه با صدور گواهی مورد تأیید WCC (شورای جهانی صنایع دستی)
  • صدور گواهی اصالت معتبر و تضمین کیفیت محصول به صورت سند مکتوب و الکترونیکی (دارای هولوگرام، شماره ثبت و شناسایی، مهر برجسته و QR کد)